بیمه سرمایه مشتریان پی سی ام بروکرز

در PCM Brokers، معامله گران ما در بالاترین اولویت در هر چیزی قرار دارند. در خدمات پشتیبانی یا ابزارهای معامله گری، قیمتها یا مرکز یادگیری و آموزش ما، همه چیز متمرکز بر نیازهای معامله گران ما برای یک تجربه بسیار دلپسند طراحی شده است. ما تخصص در رفتن ورای انتظارات شما در هر چیزی را داریم.

با در نظر داشتن عوامل متفاوتی که معامله گران ما را نگران یک زیان غیر معاملاتی نگاه می دارد، مفتخریم باطلاع شما برسانیم که با ارایه بیمه ای رایگان در برابر یک زیان غیرمعاملاتی ، برای تامین آرامش ذهنی برای معامله گران ارزشمندمان یکبار دیگر پا را فراتر از انتظار شما نهادیم. این بیمه نامه تا 5 میلیون درهم امارات یا 1.4 میلیون دلار را برای یک زیان غیر معاملاتی زیر پوشش خود قرار می دهد.

با یک بیمه نامه رایگان جهت مراقبت از زیان غیر معاملاتی، ذهن شما بجای اینکه نگران ایمنی سرمایه تان باشد جهت تمرکز بر روی معامله آزاد خواهد شد. بنابراین ادامه داده و از این فرصت فوق العاده که صرفا تعداد انگشت شماری کارگزار در دنیا آن ارایه می دهد بیشترین بهره را ببرید.

 بنابراین پول و سرمایه مشتریان شرکت در مقابل هر نوع ریسک به غیر از ریسک خود ترید که ممکن است ضرری به مشتری بزند منطبق با استاندارد انگلیسی شرایط بیمه مربوط به بازارهای مالی تدوین شده با استانداردهای FSA تا مبلغ 5 میلیون درهم اماراتی (معادل حدود 1.5 میلیون دلار آمریکا) بیمه است.

امنیت سرمایه مشتری و ایجاد بستر سالم برای انجام معاملات در بازار های واقعی و تحت نظارت از روز اول در وحله اول اهمیت امور پی سی ام قرار داشته و امروز شاهد هستیم که هر روز در این راه تضمین های بهتر و آسودگی خاطر بیشتری برای مشتریان بوجود می آید.