اخبار شرکت
سود سالانه 2 درصد

با اجرای این طرح به کلیه سپرده های (دیپوزیت های) همه مشتریان بروکر پی سی ام  به حسب دلار، معادل 2 در صد سود سالانه بانکی تعلق میگیرد. این سود به صورت روزانه و در پایان هر روز بر اساس بالانس حساب مشتری محاسبه شده و به حساب مشتری واریز خواهد شد. کلیه سودهای واریز شده بلافاصله قابل ترید کردن و به محض احراز شرایط قابل برداشت هستند.

واریز و برداشت سریع


مفتخریم به اطلاع مشتریان گرامی برسانیم که در ادامه بهبود شیوه های خدمات رسانی و پشتیبانی بروکر، این بار موفق شدیم با بررسی راه کارهای موجود، ارتقای ویژه ای در خدمات واریز و برداشت مشتریان بدهیم.

معامله گر گرامی؛
اخبار جدیدی در راه است!!
خوشحالیم به اطلاع شما برسانیم که ما یک برنامه بونوس 100% جدید را به مناسبت "سال نوی پارسی" اعلام کرده ایم. این "لبه اضافی" مورد نیاز برای معامله گری موفق را در اختیار شما قرار می دهد.

Company_Anniversary

معامله گران گرامی،
    خبرهای خوبی در راه است...!!!

 

بمناسبت سال نوی میلادی، پی سی ام بروکرز حساب با لوریج 1:1000 را برای شما به ارمغان می آورد. اکنون با لوریج 1:1000 در نمادهای میکرو (Micro) در این حساب از نوع ویژه معامله کنید. 

کش بک ریبیت

با معاملات خودتان کمیسیون دریافت کنید.
کارگزار خودتان باشید و به میزان 55% اسپرد ریبیت دریافت کنید!

پی سی ام بروکرز به مشتریان جدید و قبلی خود فرصتی برای سود مستمر از معاملات بازار ارز صرفنظر از اینکه چقدر یک نفر روندهای بازار را خوب پیش بینی می کند عرضه می نماید. با پیشنهاد هیجان انگیز ریبیت Cach Back، ما اطمینان حاصل می کنیم که هرتلاش ممکنی را صرف بهبود کارایی معاملاتی شما نماییم. ما به شما برای تمام معاملات بسته شده و تسویه شده پرداخت می کنیم. فقط معامله کنید، همانطور که قبلا انجام می دادید، پول بیشتری بدست آورید!

حساب جدید معاملاتی فارکس

سلام،

مفتتخریم به استحضار کلیه مشتریان محترم برسانیم که یک بار دیگر با خبری خوش در محضر شما حضور داریم. پی سی ام بروکر به هدف ایجاد دسترسی مشتریان خود به دو نوع حساب محبوب دیگر اقدام به ارائه دو نوع حساب " اسپرد ثابت " و " بدون اسپرد " می نماید.

اخبار فارکس

با سلام،

در آخرین روزهای سال 1394 قرار گرفته ایم و به زودی با جشن باستانی نوروز وارد سال جدید 1395 میشویم. در ابتدا از تمامی مشتریان و کاربران گرامی که در سال گذشته همراه ما بوده اند تشکر میکنیم. همراهی شما عزیزان و جلب رضایتمندی مشتریان گرامی به عنوان افتخاری برای ما ثبت میگردد و تلاش ما جهت ارائه خدمات منطبق با آخرین تکنولوژی های پیشرفته بازارهای مالی دنیا را دو چندان میکند.

همچنین به عنوان هدیه نوروزی از طرف پی سی ام بروکرز برنامه هایی را در نظر گرفته ایم که مایلیم به اطلاع شما برسانیم.

فیوچرز DGCX روی متاتریدر 4

این آرزویی است که به واقعیت پیوسته است، برای آنانی که همیشه خواستار انجام معاملات در محبوبترین ترمینال مشتری MT4 در دنیا بوده اند. ما نخستین شرکت کارگزاری در جهان هستیم که قراردادهای فیوچرز DGCX را به کمک پل ارتباطی PCM MT4 Bridge که توسط شرکت فناوری تابعه این کارگزاری ابداع و خلق شده است در پلتفرم MT4 عرضه می کنیم.