اخبار شرکت
Gold_Silver

خوشحالیم باطلاع شما برسانیم که ابزار معاملاتی جدید طلا در برابر نقره (XAUXAG) را در حساب واقعی معرفی کرده ایم. از اکنون به بعد شما قادر خواهید بود تا فلز مورد علاقه تان XAUXAG را معامله کنید.

Platinum_Palladium

خوشحالیم که به اطلاع شما برسانیم ابزارهای معاملاتی آنلاین پلاتین و پالادیوم را معرفی و به لیست ابزارهای معاملاتی موجود افزوده ایم. شما از هم اکنون قادر خواهید بود تا کالاهای مورد علاقه تان، یعنی پلاتین و پالادیوم را معامله کنید.

بروکر معتبر فارکس

پی سی ام بسیار مفتخر است اعلام کند که کاهش در میزان اسپردها، از 10.07.2017 باجرا گذاشته خواهد شد. این کاهش در اسپردها با عنایت به نقدینگی جدید ما می باشد و این اسپردها رقابتی ترین اسپردها در بازار می باشند که شما هرگز نزد هیچ کارگزار دیگری نمونه آن را نخواهید یافت.

مفتخریم باطلاع شما برسانیم که یک بونوس (پاداش) 10% قابل برداشت برای تمامی معامله گرانی که در کابین جدید ثبت نام بعمل می آورند را معرفی کرده ایم.

در اواسط سال 2017 بسیاری از کارگزاری ها در واقع مقدار پاداش (بونوس) های خودشان را کاهش داده اند اما کارگزاری پی سی ام همیشه به بهترین وجه به مشتریان خود ارایه خدمات می دهد و با یک پاداش (بونوس) خوش آمدگویی 10 درصدی قابل برداشت از معامله گران جدید حمایت بعمل می آورد.

سود فارکس

با اجرای این طرح به کلیه سپرده های (دیپوزیت های) همه مشتریان بروکر پی سی ام  به حسب دلار، معادل 2 در صد سود سالانه بانکی تعلق میگیرد. این سود به صورت روزانه و در پایان هر روز بر اساس بالانس حساب مشتری محاسبه شده و به حساب مشتری واریز خواهد شد. کلیه سودهای واریز شده بلافاصله قابل ترید کردن و به محض احراز شرایط قابل برداشت هستند.

واریز و برداشت سریع


مفتخریم به اطلاع مشتریان گرامی برسانیم که در ادامه بهبود شیوه های خدمات رسانی و پشتیبانی بروکر، این بار موفق شدیم با بررسی راه کارهای موجود، ارتقای ویژه ای در خدمات واریز و برداشت مشتریان بدهیم.

معامله گر گرامی؛
اخبار جدیدی در راه است!!
خوشحالیم به اطلاع شما برسانیم که ما یک برنامه بونوس 100% جدید را به مناسبت "سال نوی پارسی" اعلام کرده ایم. این "لبه اضافی" مورد نیاز برای معامله گری موفق را در اختیار شما قرار می دهد.

Company_Anniversary

معامله گران گرامی،
    خبرهای خوبی در راه است...!!!

 

بمناسبت سال نوی میلادی، پی سی ام بروکرز حساب با لوریج 1:1000 را برای شما به ارمغان می آورد. اکنون با لوریج 1:1000 در نمادهای میکرو (Micro) در این حساب از نوع ویژه معامله کنید. 

کش بک ریبیت

با معاملات خودتان کمیسیون دریافت کنید.
کارگزار خودتان باشید و به میزان 55% اسپرد ریبیت دریافت کنید!

پی سی ام بروکرز به مشتریان جدید و قبلی خود فرصتی برای سود مستمر از معاملات فارکس صرفنظر از اینکه چقدر یک نفر روندهای بازار را خوب پیش بینی می کند عرضه می نماید. با پیشنهاد هیجان انگیز ریبیت Cach Back، ما اطمینان حاصل می کنیم که هرتلاش ممکنی را صرف بهبود کارایی معاملاتی شما نماییم. ما به شما برای تمام معاملات بسته شده و تسویه شده پرداخت می کنیم. فقط معامله کنید، همانطور که قبلا انجام می دادید، پول بیشتری بدست آورید!

Pages